Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatnosci.
 
1 2 3 4
[CONTENT]
wtorek24.10.2017
 • zachód: 17:23
 • wschód: 07:18
 • zachód: 20:24
 • wschód: 11:40
 • faza: półpełny prawy (blask: 16%)
 • następna pełnia: 03 grudzień
 • Targi Hubertus Arena 2014

  wróć
  2014-10-28

          Niewątpliwą atrakcją tegorocznych Targów Hubertus Arena jest szansa sprawdzenia się w strzelaniu z łuku myśliwskiego, oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników łucznictwa na darmową strzelnicę, którą ufundował partner medialny Targów - portal Bowhunting.pl.
  Każdy hobbysta, szukający rozrywki i sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu, będzie mógł tu odkryć strzelanie z łuku pod okiem ekspertów i doświadczonych myśliwych. - W niedzielę podczas Targów na zwycięzców konkursu łuczniczego czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsora strzelnicy Bowhunting.pl.
  Szczegółowe atrakcje oraz regulamin konkursu dostępny będzie podczas Targów na stoisku Polskiego Związku Myśliwych Łuczników.

          Misją Polskiego Związku Myśliwych Łuczników jest szerzenie i utrwalanie zasad prawidłowego łowiectwa przy użyciu łuków, organizacja wydarzeń o charakterze edukacyjnym, publikacje w prasie łowieckiej oraz organizowanie kursów wg. programu International Bowhunting Education Program z udziałem międzynarodowych ekspertów. Stworzenie dla młodzieży warunków do niewyczynowego uprawiania sportu, który kształtuje wydolność fizyczną organizmu jest priorytetem działań PZMŁ.

  Bowhunting.pl to szeroka oferta rekreacji na łonie natury, popularne imprezy, produkty outdoorowe oraz usługi szkoleniowe najwyższej, jakości. To miejsce dla wszystkich pasjonatów szukających unikalnych, ręcznie robionych łuków, oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów outdoorowych. Bow Hunting jest członkiem Archery Trade Assosiation, Partnerem Polskiego Związku Myśliwych Łuczników stowarzyszonego w Europejskiej Federacji Polowania z Łukiem

          Siedziba Bowhunting.pl znajdująca się w Warszawie na ul. Kłopotowskiego 11 to jedyne takie miejsce w Polsce. Oferujemy najwyższą jakość usług, nowości ze świata, olbrzymi asortyment łuczniczy, całość dopełniają wspaniali ludzie dzielący się swoją wiedzą i pasją do polowania i łucznictwa.  
  Jesteśmy myśliwymi oraz członkami Polskiego Związku Myśliwych Łuczników, szerzymy wiedzę łuczniczą, organizujemy wiele imprez tematycznych, w tym turnieje 3D oraz szkolenia.
  Prowadzimy portal Bowhunting.pl połączony ze sklepem internetowym, w którym możecie znaleźć najnowsze informacje ze świata polowania z łukiem, oraz zakupić oferowany przez nas sprzęt łuczniczy.
  Znajdziecie nas także na facebooku jako „Idź za głosem natury” - portalowi dzięki któremu będziecie na bieżąco z nowościami oraz imprezami przez nas oferowanymi.
  Odwiedź nas w Warszawie, przyjdź i przetestuj oferowany przez nas towar na krytej strzelnicy, zdobądź wiedzę i umiejętności, podejmij świadomą decyzję i wyjdź zadowolony z towarem światowej klasy!

  Więcej informacji na temat targów znajdziecie na następujących stronach:
  http://www.hubertusarena.pl/
  https://www.facebook.com/pages/Hubertus-Arena-2014/330054880497281?fref=ts
  https://www.facebook.com/Bowhunting.IdzZaGlosemNatury   

  Komentarze

  • odpowiedź
   photo user
   #1 ~Go 2014-10-29 09:23
   Jeszcze nie miałem okazji strzelać z łuku pod okiem zawodowców:D Fajnie, że ktoś coś takiego organizuje:)

  Dodaj komentarz

  photo user
  odpowiedź do